Основана во 2004 година, Кингдао CO-Неле Машини копродукции, Ltd е еден од националните науката и технологијата иновации на претпријатијата се наоѓа во Кингдао, убава крајбрежен град. Компанијата е најстариот професионален еден и е рангирана во врвот на мешање капацитети производители со своите производи се применуваат во голема мера. Ние посветуваат големо внимание на истражување и развој на производот, и до сега имаат стекнато повеќе од 40 национални патенти.

за нас

Избрана Производи

Компанијата е најстариот професионален еден и е рангирана во врвот на мешање капацитети производители со своите производи се применуваат во голема мера.

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Online Chat !