E themeluar në vitin 2004, Qingdao CO-nele Machinery Co, Ltd, është një nga ndërmarrjet e shkencës dhe teknologjisë inovative kombëtare të vendosura në Qingdao, një qytet i bukur bregdetar. Kompania është më profesionale dhe renditet në krye të përzierjes pajisjeve prodhuesit me produktet e saj aplikuar gjerësisht. Ne i kushtojmë vëmendje të madhe për kërkimin e produktit dhe zhvillimin, dhe deri tani kanë fituar mbi 40 patenta kombëtare.

Rreth nesh

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat !