Контактирајте не

Кингдао CO-Неле MACHINERY CO., LTD.

адреса

Yuhuangling индустриски парк

Chengyang Дестилирана Кингдао Сити во Кина

Е-пошта

mix@co-nele.com

телефон

0086-532-87781088

 

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !